Filtruj według

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 199,00 zł

Kolor

Kolor

wypełnienie

wypełnienie

Aktywne filtry

Wałek do jogi

Wałek do jogi to akcesorium, które wspomoże Twoją codzienną praktykę, ale nie tylko! Worek może mieć wiele zastosowań. Sprawdź, jakie korzyści przynosi stosowanie wałka do jogi od Lavise!

Wałek do jogi - ułatwiona i bezpieczniejsza praktyka

Wałek do jogi ułatwia ćwiczenia niezależnie od stopnia zaawansowania. Jeżeli jesteś osobą początkującą, ułatwi Ci osiągnięcie niektórych asan, gdy Twój zakres ruchu jeszcze na to nie pozwala. Stanowi też wygodne podparcie kręgosłupa. Leżąc na plecach umieść wałek pod plecami w odcinku lędźwiowym lub szyjnym, a unikniesz dokuczliwych bólów i dyskomfortu. Możesz również oprzeć na nim kolana, jeżeli mata jest za twarda.

Naturalne materiały - wałki do ćwiczeń od Lavise

Worek do jogi Lavise uszyty jest z bawełny i lnu, ma wypełnienie z łuski gryki lub orkiszu. Jest w 100% ekologiczny i antyalergiczny. Każda z roślin ma swoje właściwości. Gryka jest chłodna i twardsza, natomiast orkisz delikatniejszy i ciepły. Masz możliwość regulacji grubości wałka poprzez odsypanie wypełnienia. Produkt jest łaty do wymodelowania i dostosowuje się do kształtu Twojego ciała, by poprawić komfort ćwiczeń. Łatwo zachować go w czystości. Wystarczy wysypać wypełnienie i uprać poszewkę w 40 stopniach.

Jeden wałek, wiele zastosowań!

Ze względu na zdrowotne właściwości łuski roślinnej, wałek do jogi Lavise może Ci służyć nie tylko do ćwiczeń. Stanowi wygodną poduszkę do spania lub odpoczynku. Ponadto może być używany do relaksacji i zapobieganiu bólom kręgosłupa. Worek wypełniony łuską orkiszu po podgrzaniu na kaloryferze utrzymuje ciepło, stanowi więc swego rodzaju termofor. Jest przydatny w łagodzeniu bóli pleców, ale też menstruacyjnych.

Do wyboru są dwa rozmiary. W zależności od wypełnienia wałek może być twardszy (gryka) lub bardziej miękki (orkisz). Poduszki dostępne są w kilku naturalnych lub pastelowych kolorach, więc z łatwością dopasujesz je do swoich preferencji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: