Aktywne filtry

Mata do jogi

Mata to absolutna podstawa w praktykowaniu jogi. Zapewnia amortyzację i zapobiega ślizganiu się. Szukasz produktu wysokiej jakości, a zarazem przyjaznego dla środowiska? Maty do jogi Lavise są wykonane z naturalnych materiałów i pokryte przepięknymi nadrukami. Sprawdź!

Maty do jogi - uniwersalne i praktyczne

Szukasz uniwersalnej maty do jogi, która sprawdzi się zarówno przy intensywnym treningu, jak i podczas spokojnej medytacji? Wybierz nasz produkt z ekologicznego kauczuku, który zapewnia niezawodną przyczepność podczas ćwiczeń! Do wyboru jest wiele kolorowych printów, więc z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Żywe barwy i egzotyczne wzory wręcz nastrajają pozytywną energią. Dzięki nim, nawet w pochmurny i chłodny poranek nabierzesz ochoty na trening jogi. Maty do jogi mamy w kilku rozmiarach i kształtach.

Maty do ćwiczeń Lavise - naturalne materiały

Nasze maty wyróżnia etyczna produkcja. Zostały wykonane z certyfikowanego biodegradowalnego kauczuku, który w przeciwieństwie do innych materiałów jest ekologiczny. Ponadto ma naturalne właściwości antypoślizgowe. Ćwicząc na naszej macie, nawet podczas intensywnego treningu masz zapewnione bezpieczeństwo dzięki temu, że mata pokryta jest warstwą mikrofibry. Ten materiał pod wpływem wilgoci jeszcze zwiększa swoją przyczepność, więc im bardziej intensywny trening tym lepsza przyczepność! Farby użyte do barwienia mat są naturalne, nie wydzielają szkodliwych substancji. Wybierając nasze maty do ćwiczeń, masz pewność, że dbasz o środowisko i swoje zdrowie.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: