Mata do jogi podróżna 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Mata do jogi podróżna

Praktykujesz jogę, a ponadto kochasz podróże? Już nigdy nie zatęsknisz za swoją ulubioną aktywnością na wyjeździe! Podróżna mata do jogi pozwoli Ci ćwiczyć wszędzie, gdziekolwiek się wybierzesz. Sprawdź ofertę mat do jogi przeznaczonych dla podróżników!

Mata podróżna w sklepie Lavise

Potrzebujesz lekkiej, poręcznej maty, którą można łatwo zabrać ze sobą w podróż? Maty podróżne do jogi oferowane w sklepie Lavise to doskonały wybór. Jest dwa razy lżejsza od standardowej, a po złożeniu w kostkę zmieści się w każdym bagażu. Podróżowanie z własnym sprzętem jest ekologiczne i higieniczne. Jeżeli chcesz praktykować jogę na urlopie, nie musisz wydawać pieniędzy na nową matę kiepskiej jakości ani korzystać z tych dostępnych w studio fitness. Rozłóż podróżną matę do jogi w hotelowym pokoju czy w parku i praktykuj jogę gdziekolwiek jesteś!

Maty do jogi - ekologia i piękno

Podróżna mata do jogi jest wykonana z naturalnego i wytrzymałego materiału jakim jest kauczuk. Z wierzchu pokryta mikrofibrą zapewniającą doskonałą przyczepność nawet podczas intensywnych ćwiczeń i przy dużej wilgotności. Materiał ten pochodzi z recyklingu, dzięki czemu nasze produkty są w 100% ekologiczne. Przepiękne astrologiczne nadruki na matach sprawią, że poczujesz się jak w kosmicznej podróży!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: