Filtruj według

Cena

Cena

  • 449,00 zł - 679,00 zł

Mata do jogi antypoślizgowa 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Mata do jogi antypoślizgowa

Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń jest kluczowe. Kauczukowe antypoślizgowe maty zapewniają maksimum przyczepności przy wykonywaniu asan. To nie jedyne zalety naszych mat do ćwiczeń!

Doskonała przyczepność - antypoślizgowe maty do jogi

Dwuwarstwowa budowa sprawia, że antypoślizgowa mata do jogi zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach. Ze względu na swoją chropowatą strukturę, nie ślizga się względem podłoża nawet przy intensywnym treningu. Wierzchnia warstwa wykonana jest z super chłonnej recyklingowanej mikrofibry. Dzięki temu zapewnia niekwestionowaną przyczepność zarówno podczas spokojnej medytacji, jak i dynamicznej jogi. W kontakcie z wodą, powłoka zwiększa swoje antypoślizgowe właściwości. Twoje spocone dłonie i stopy nie będą się rozjeżdżać podczas treningu.

Antypoślizgowa mata do jogi - z czego jest wykonana?

Maty do jogi antypoślizgowe wykonane są z kauczuku. Jest to materiał naturalny, bezpieczny dla ludzi i dla środowiska. Jest przy tym wytrzymały, więc posłuży wiele lat. Wybierając Lavise, masz poczucie, że dbasz o przyrodę. Również barwniki wykorzystane do drukowania printów na matach są w pełni naturalne i bezpieczne dla skóry. Wyjątkowy design sprawia, że z pewnością znajdziesz w naszym sklepie swoją wymarzoną matę. Wybierz spośród orientalnych i astralnych wzorów!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: