Aktywne filtry

Mini mata do jogi

Potrzebujesz dodatkowej miękkiej podkładki pod łokcie lub kolana? A może szukasz maty, którą zabierzesz ze sobą wszędzie, by praktykować w każdych warunkach? Mini mata do jogi jest dla Ciebie!

Mini mata do jogi - wygodna i poręczna

Jeżeli podczas treningów odczuwasz ból kolan lub łokci, to jest dla Ciebie rozwiązanie! Dzięki dodatkowej podkładce pozbędziesz się uczucia dyskomfortu przy wykonywaniu asan. Mini mata do jogi jest mniejszą wersją maty, która może służyć jako przedłużenie lub pogrubienie Twojej maty! Dzięki antypoślizgowej fakturze nie będzie się przesuwać i zapewni Ci komfort ćwiczeń nawet przy wrażliwych stawach. Mini mata do jogi ma tylko 64 na 33 cm, co sprawia, że możesz zabierać ją na treningi poza domem - wszędzie tam, gdzie przyda Ci się dodatkowa amortyzacja. Jeśli chcesz praktykować jogę na wyjazdach, a nie chcesz wozić dużej maty, to wersja mini będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem!

Wersja mini Twojej ulubionej maty

Masz już swoją matę do jogi w standardowym rozmiarze? Dopasuj do niej mini matę z tym samym printem! Podobnie jak pełnowymiarowe maty jest zrobiona z kauczuku naturalnego, który doskonale amortyzuje, a ponadto jest materiałem naturalnym. Mała podkładka jest kompatybilna z większą matą, dzięki czemu zapewnia doskonałą przyczepność.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: