PŁATNOŚCI

1. Płatność zwykłym przelewem na konto (płatność księgowana dłużej)

Sklep Lavise

Santander Bank: 17 1090 1766 0000 0001 4317 8062

2. Ekspresowa płatność realizowana poprzez Przelewy24

RATY

Możliwa jest płatność ratalna - po złożeniu zamówienia i wyborze "Przelewy24" możliwe są opcje rozłożenia zakupu na raty - w kilku bankach. Decyzje kredytowe podejmują bezpośrednio banki. Całość procedury odbywa się za pomocą Przelewy24.

DOSTAWA

1. Wysyłka kurierska- 16 zł brutto

Zamówienia zostają wysłane w określonym terminie podanym pod produktem. Dni podane pod wybranym produktem określają dni robocze (nie licząc soboty i niedzieli) i są liczone od momentu zaksięgowania wpłaty na konto lub od momentu zakończenia płatności przez system Przelewy24. 

Jeżeli towary zamówione przez Państwa mają różne czasy wysyłki, brany jest pod uwagę wówczas pokazany dłuższy czas dostawy. Informujemy, że są to terminy maksymalne co oznacza, że towar może zostać do Państwa wysłany wcześniej. Po każdym spakowaniu i nadaniu paczki otrzymują Państwo wiadomość e-mail z informacją o wysłaniu przesyłki. 

Przesyłki krajowe wysyłamy kurierem DPD lub Inpost. Czas doręczenia to 1-2 dni robocze, koszt wysyłki 16 zł brutto. Paczki i przesyłki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku.  

2. Wysyłka Paczkomatem Inpost- czas doręczenia to 1-2 dni robocze koszt wysyłki 14 zł brutto

Faktura sprzedaży wysyłana jest na adres mailowy podany w zamówieniu.

Darmowa wysyłka od 349 zł obowiązuje na terenie Polski.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: