Mata do jogi okrągła 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Mata do jogi okrągła

Masz dość nudnych kształtów? Okrągła mata do jogi ma nie tylko wyjątkowy design, ale również lepszy komfort ćwiczeń! Przekonaj się!

Okrągła mata do ćwiczeń

Lubisz nietypowe rozwiązania? W naszym sklepie znajdziesz okrągłe maty do jogi, które odmienią Twój stosunek do codziennej praktyki! Zwinięta w rulon i stojąca w kącie mata nie zachęca do ćwiczeń. Okrągła jest wyjątkowa, ponieważ może służyć Ci jako ozdoba podłogi. Przepiękne buddyjskie motywy nadrukowane na jej powierzchni przyciągają wzrok i doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi w stylu etno i indyjskim. Nie musisz już wyciągać ani chować swojej maty - po prostu wkładasz strój do jogi i zaczynasz trening!

Mata do ćwiczeń okrągła

Okrągła mata nie tylko wygląda pięknie i jest ozdobą, ale również gwarantuje większy komfort ćwiczeń niż tradycyjna prostokątna. Jej kształt sprawia, że możesz praktykować swobodnie bez martwienia się o miejsce pozycję. Masz do dyspozycji 360 stopn! Produkty oferowane w naszym sklepie wykonane są z ekologicznego, biodegradowalnego kauczuku. Gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża dzięki antypoślizgowemu bieżnikowi. Mata pokryta jest warstwą mikrofibry zapewniającej doskonałą przyczepność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Nie ma ryzyka, że się poślizgniesz podczas intensywnych ćwiczeń na boso.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: