Mata do jogi profesjonalna 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalna antypoślizgowa mata do jogi

Uprawiasz jogę dłuższy czas i szukasz czegoś dla zaawansowanych joginów? W tej kategorii znajdziesz profesjonalne antypoślizgowe maty do jogi. Sprawdź!

Profesjonalne maty do jogi

Jeżeli szukasz profesjonalnej maty do jogi, jesteś w odpowiednim miejscu! W naszym sklepie znajdziesz maty do jogi o grubości nawet 4 mm, która zapewni jeszcze lepszy komfort podczas intensywnych treningów. Profesjonalna antypoślizgowa mata dla doświadczonych joginów jest również dłuższa i szersza, by maksymalnie zwiększyć zakres ruchu. Możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania i przepiękne nadruki!

Antypoślizgowa mata profesjonalna - maksymalna przyczepność

Dwuwarstwowa struktura opatentowana została specjalnie z myślą o osobach trenujących profesjonalnie. Częste treningi wymagają akcesoriów, które są wytrzymałe. Antypoślizgowa mata do jogi wykonana jest z naturalnego kauczuku, który ulega biodegradacji i nie szkodzi środowisku. Wierzchnia warstwa to niezwykle miękki i przyjemny w dotyku eco-poliuretan, który dodatkowo chłonie wilgoć. Pod jej wpływem zapewnia jeszcze lepszą przyczepność. Dzięki temu profesjonalna antypoślizgowa mata do jogi jest odpowiednia do każdego rodzaju praktyki. Doskonale sprawdzi się między innymi podczas trenowania asthangi power jogi, a nawet hot jogi.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: